+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr
+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr

İstanbul Finans Merkezi Rekreasyon 1 ve Rekreasyon 13

İstanbul Finans Merkezi Rekreasyon 1 ve Rekreasyon 13

İstanbul Finans Merkezi projesi, yaklaşık 300.000 m2 alan içinde Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası gibi kamu bankaları, SPK ve BBDK gibi kamu kurumları ve özel sektör mülkiyetindeki arsalarda geliştirilecek projeleri kapsamakta ve hem Türkiye hem dünyada inovatif gelişimin lideri konumunda yer almaktadır.

İstanbul ili, Ümraniye İlçesi sınırları içerisinde yer alan ve İstanbul Finans Merkezi hem finans sektörünün kalbi olacak bir merkez hem de günün 24 saati yaşayan bir yer haline dönüşecektir. Yaklaşık 2 milyon 500 bin metrekare inşaat alanının olduğu proje ofisler, alışveriş merkezleri, dinlenme alanları, rezidans gibi yapılardan oluşacaktır.

Toplamda 400,000 m² inşaat alanına sahip, otobüs ve ağır vasıta ulaşım yolları içeren 7 katlı kapalı otopark ve 1 & 13 ada çevre düzenleme rekreasyon alanı yapım işi projesinin  aşağıda listelenmiş zayıf akım sistemleri ürün tedariği, uygulama proje çizimi, süpervizörlük, devreye alma, ve mühendislik hizmetleri sağlanmaktadır.

İşin Adı : İSTANBUL FİNANS MERKEZİ 1 ve 13. ADA REKREASYON ALANI ELEKTRİK İŞLERİ KAPSAMINDAKİ ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ İŞİ
İşin Yeri : İSTANBUL

– KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ(CCTV)

– KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

– ACİL ANONS VE SESLENDİRME SİSTEMLERİ

– CO ALGILAMA SİSTEMLERİ

– SU ALGILAMA SİSTEMLERİ

– OTOPARK ARAÇ YÖNLENDİRME ve DOLU-BOŞ SİSTEMLERİ

– PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ