+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr
+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr

Kurumsal

BES Teknoloji Elektronik Güvenlik sektörünün üç dinamiği olan Bilişim, Teknoloji, Elektrik Elektronik olarak bir çatı altında toplanmıştır. Firma kurucularının mesleki faaliyetleri 96’lü yılların başında çeşitli işletmelerde çalışarak başlamıştır. 20 yıllık bilgi birikiminden sonra şirketleşmeye gidilmiştir. Geçmişi yıllara dayanan geniş bilgi ve tecrübesiyle; yetişmiş, genç, dinamik, hızlı ekibiyle Bilişim, Teknoloji ve Elektronik Güvenlik sektörlerinde günümüz teknolojisine uygun hizmet vermektedir. Her ayrı birim için özel olarak hazırlanmış hizmet programlarıyla müşteriler için tek performans ölçüsü olan üstün kaliteyi, en elverişli maliyet ve profesyonel elemanlar ile yerine getirmektedir. İşlerin yürütülmesi sırasında bir çözüm ortağı olarak benimsediği işverene, hizmetin daha etkin ve ekonomik olarak yürütülebilmesi için her türlü yapıcı ve olumlu önerileri getirmektedir.

BES Teknoloji, proje veya konseptin analizi ve başladığı çalışmalarını araştırma, eskiz, etüt ve tasarımla devam ettirip, tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar çözerek sonuçlandırır. Bu hizmetlerde amaçlanan; yalnızca özgün bir satışı gerçekleştirmek değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru teknoloji seçimi ile daha güvenli metotları ve detay çözümleri geliştirmektir. Kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak doğru teknolojiler ile talep karşılığında anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz dünya standartlarına uygun olacak şekilde hizmet alanında müşterilerimize en iyi deneyimi sunarak beklentilerini en iyi kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile dünyadaki en başarılı teknoloji şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz dünyada Bilgi ve Teknoloji alanında doğru teknolojiyi sunan, alternatif çözümler üretebilen, Ar-Ge ve inovasyona uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve ilk tercih edilen olmak hedeflerimizdendir.