+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr
+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi

Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. internet sitesine hoş geldiniz. www.besteknoloji.com.tr sitesi Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti.’ye aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti.için önem taşımaktadır.

Aşağıdaki “Gizlilik Sözleşmesi”, Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti.’nin siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir. İş bu sözleşmede Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. webitesi”, bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren, kullanan, giriş yapanlar ve sair de “kullanıcı” olarak adlandırılacaktır. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları”nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Gizlilik Sözleşmesi
Sitemizi ziyaret eden kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.
Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.
Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) (“kişisel bilgi”). Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz, Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız. Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz güvenliği Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. Web sitemizde güvenliği Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak ya da iletişime geçmek için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz: info@besteknoloji.com.tr
Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti
Kavacık Mh. Perçemli Kız Sokak Çakmak Plaza No: 72 Kavacık – Beykoz / İstanbul Tel: 0216 680 07 1819

info@besteknoloji.com.tr