+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr
+90 216 680 07 18info@besteknoloji.com.tr

İstanbul Finans Merkezi SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) Binası

İstanbul Finans Merkezi SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) Binası

İstanbul Finans Merkezi projesi, yaklaşık 300.000 m2 alan içinde Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası gibi kamu bankaları, SPK ve BBDK gibi kamu kurumları ve özel sektör mülkiyetindeki arsalarda geliştirilecek projeleri kapsamakta ve hem Türkiye hem dünyada inovatif gelişimin lideri konumunda yer almaktadır.

İstanbul ili, Ümraniye İlçesi sınırları içerisinde yer alan ve İstanbul Finans Merkezi hem finans sektörünün kalbi olacak bir merkez hem de günün 24 saati yaşayan bir yer haline dönüşecektir. Yaklaşık 2 milyon 500 bin metrekare inşaat alanının olduğu proje ofisler, alışveriş merkezleri, dinlenme alanları, rezidans gibi yapılardan oluşacaktır.

İstanbul Finans Merkezi projesi kapsamında yer alan SPK binası 12.500 m2 bir arsa üzerinde yayılmaktadır. Arsa üzerinde toplam 200.000 m2 brüt kapalı alana sahip ticari ve ofis alanlarından oluşacak kompleksin zayıf akım sistemleri ürün tedariği, uygulama proje çizimi, süpervizörlük, devreye alma, mühendislik hizmetleri sağlanmaktadır.

İşin Adı : İSTANBUL FİNANS MERKEZİ 3328 ADA, 8 PARSEL (SPK)

İKMAL İNŞAATI İŞİ A VE B BLOK ELEKTRİK İŞLERİ KAPSAMINDAKİ ZAYIF AKIM

SİSTEMLERİ İŞİ
İşin Yeri : İSTANBUL

– KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ(CCTV)

– YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ

– KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

– ACİL ANONS VE SESLENDİRME SİSTEMLERİ

– CO ALGILAMA SİSTEMLERİ

– SU ALGILAMA SİSTEMLERİ